Powrót do listyKolejnych pięć mieszkań w ramach programu „Mieszkanie za remont”

Rusza kolejny etap programu Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego  „Mieszkanie za remont”. W jego ramach wytypowano 5 mieszkań z zasobów komunalnych miasta.

W III etapie wytypowano 5 lokali usytuowanych w kamienicach o powierzchni od 20 m2 do 60 m2 (pokój/ 2 pokoje z kuchnią i łazienką), mieszących się przy ulicach Piłsudskiego, Warszawskiej i Jana Pawła II.

Zakres prac remontowych do wykonania to najczęściej:

– wyposażenie łazienek w biały montaż,

– zakup i położenie paneli podłogowych na piance i folii,

– zakup i położenie płytek ceramicznych w łazience, kuchni,

– malowanie ścian i sufitów,

– zakup i montaż bojlera elektrycznego.

Z programu mogą skorzystać osoby zakwalifikowane na listę oczekujących na mieszkanie komunalne, zgodnie z przepisami uchwały Nr XLIV/431/2013 z dnia 18.12.2013 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2014 r. poz. 781, ze zm.)

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook