Powrót do listyKomunikat GDDKiA

W związku z pracami związanymi z montażem bramownic i tablic zmiennej treści, dziś w godzinach wieczornych i nocnych należy spodziewać się ograniczeń w ruchu na autostradzie A1.

Pierwsze prace rozpoczęły się dziś, 14 marca o godz. 17 na 304 km autostrady na jezdni w kierunku Gdańska (przed węzłem Brzeziny) i potrwają do godz. 20.00. UWAGA! Ok. godz. 18.00 planowane jest chwilowe zatrzymanie ruchu.

Kolejny etap prac na tej samej jezdni na 309 km (za węzłem Łódź Wsch.) między godzinami 21.00 i 23.00. W tym przypadku niezbędne chwilowe zatrzymanie ruchu nastąpi ok. 22.00.

Ostatnia część prac zostanie przeprowadzona na tej samej wysokości (309 km) ale na jezdni w kierunku Katowic. Prace rozpoczną się około północy i zakończą ok. 2.00. Krótkie zatrzymanie ruchu nastąpi ok. 1.00.

Apelujemy o rozwagę i baczne stosowanie się do oznakowania.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook