Powrót do listy„Koncepcja sieci komunikacji rowerowej w regionie” – spotkanie konsultacyjne

 

Spotkanie dotyczące „Koncepcji sieci komunikacyjnej w regionie” odbędzie się 5 października o godzinie 16 w sali obrad Urzędu Miasta.

Badanie ma na celu uzyskanie Państwa opinii na temat barier oraz uwarunkowań sprzyjających rozwojowi polityki rowerowej w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie przybierze formę dyskusji prowadzonej przez moderatora. Moderator nie będzie w stanie zanotować wszystkich Państwa opinii i wypowiedzi. Spotkanie będzie rejestrowane za pomocą sprzętu audio-wideo. Nagrany materiał posłuży wypracowaniu najbardziej adekwatnych rozwiązań dotyczących sieci komunikacji rowerowej w naszym mieście (nie zostanie wykorzystany do innych celów ani nie będzie publikowany i rozpowszechniany).

Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela Marta Wawrzyńczyk – Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, tel: 603 500 610.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook