Powrót do listyKoncert muzyki barokowej w Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim

W piątek 19 sierpnia o godzinie 17.00 odbędzie się koncert poświęcony muzyce barokowej, w Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Fiamma Nera powstała w wyniku połączenia sił dwóch wcześniej już istniejących zespołów: Tra le Fiamme (sopran + klawesyn) oraz Quartetto Nero (kwartet smyczkowy). Główną ideą przyświecającą tej współpracy była otwartość na poszerzanie horyzontów działalności obu zespołów, jak i wzajemna wymiana muzycznych doświadczeń muzyków.

Zespół powstał w roku 2020, który był zaledwie początkiem wciąż trwającej pandemii, ale pomimo krótkiej działalności i utrudnionych warunków pracy, Fiamma Nera ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy – zrealizowanie 3 profesjonalnych nagrań i osiągnięcie finału konkursu Göttingen Händel Competition 2021.

Zespół tworzą: Alicja Ciesielczuk (sopran), Paulina Żmuda (klawesyn), Agata Habera (skrzypce), Paulina Woś (skrzypce), Anna Wieczorek (altówka) i Katarzyna Cichoń (wiolonczela).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook