Powrót do listyKoncert semestralny w PCAS-ie cz. II

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na drugą odsłonę koncertu semestralnego pt. „System mechanicznie doskonały – opowieść o ludziach z papieru i gazet”. Tym razem na scenie zaprezentuje się starsza grupa wokalistów pracujących pod kierunkiem p. Katarzyny Rychlik.

Młodzież tym razem postanowiła w swoim muzycznym spektaklu odnieść się do tego, co też przyjmujemy za dzisiejszą rzeczywistość i co z rozmachem oferuje nam świat. Na scenie zobaczymy: Aleksandrę Sobkiewicz, Oliwię Książczak, Weronikę Bąk, Zuzannę Ignasiak, Julię Stępień, Maję Ludwiczak, Martę Kiedrzyńską, Adriana Wymysłę, Jakuba Stańczyka i Konrada Ignasiaka. Spektakl odbędzie się w piątek, 1 lipca. Początek o godz. 18.30. Wstęp wolny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook