Powrót do listyKoncert walentynkowy w PCAS-ie

Piękny walentynkowy koncert pt. „Jeżeli miłość jest…” odbył się w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Na scenie zaprezentowali się wokaliści i instrumentaliści, na co dzień szlifujący swoje talenty pod okiem instruktorów: p. Katarzyny Rychlik i p. Grzegorza Przedbory.

– Było to bardzo doniosłe wydarzenie, które z każdą odsłoną pokazywało inne oblicza miłości, która to była główną bohaterką dzisiejszego wieczoru – mówiła Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Mnie zawsze fascynują nie tylko talent i ciężka praca naszej młodzieży i instruktorów, ale to, że oni bardzo chcą. Chcą występować, chcą umilać nam takie właśnie święta, rocznice, wydarzenia, angażują w to całe swoje serca, swój czas, mnóstwo pracy. Jest to niewątpliwie powód do dumy, do pozytywnego odbioru tego, co ci młodzi ludzie mają do zaoferowania, a jak widać, mają bardzo wiele. Współautorami ich sukcesów, ale też postaw, są instruktorzy, placówka, ale też rodzice, którzy zawsze z dumą zasiadają na widowni i odbierają tę nagrodę w postaci występów swoich pociech. Tak też było i dziś. Oczywiście na naszych widzów zawsze możemy liczyć i tym razem widownia wypełniła się po brzegi. To był cudowny wstęp do walentynek.

W tym wzruszającym spektaklu słowno – muzycznym mogliśmy usłyszeć m.in. utwory: „Wszystko się może zdarzyć”, „Gdzie Ty jesteś” czy „Jeżeli miłość jest”, przeplecione tekstami wybitnych poetów
i tekściarzy, jak Adam Asnyk czy Agnieszka Osiecka. Na scenie wystąpili: Oliwia Książczak, Jakub Stańczyk, Zuzanna Ignasiak, Weronika Wójcik, Maja Ludwiczak, Dominika Kwiatkowska, Marysia Wójcik, Julia Sęk, Szymon Pawlikowski i Konrad Ignasiak. Gościnnie na instrumentach klawiszowych zagrał Łukasz Boroński. Koncert poprowadziła Weronika Bąk.

Koncert można też było obejrzeć on-line za sprawą transmisji na żywo prowadzonej przez podopiecznych sekcji filmowej pod kierunkiem p. Pawła Zysiaka.

Spektakl wzruszał i zmuszał do refleksji. W finałowej piosence pt. „Przypływy” zaśpiewali wspólnie wszyscy występujący, na bis wybrzmiało natomiast „Miasteczko cud”. Dyrektor placówki, Dorota Ignasiak, wraz ze swoim zastępcą, Dariuszem Stańdo, obdarowali artystów kwiatami, a dla wszystkich przygotowano słodkie, walentynkowe upominki.

Galeria zdjęć TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook