Powrót do listyKoncert wokalistów PCAS-u wieńczący rok szkolny

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na koncert semestralny młodszej grupy wokalnej. Widowisko muzyczne pt. „Witajcie w naszej bajce” wyreżyserowała opiekunka artystyczna grupy, p. Katarzyna Rychlik, a na scenie zobaczymy: Lenę Cichocką, Dominikę Kwiatkowską, Julię Sęk, Lenę Andrzejewską, Polę Jaworską, Florentynę Jaworską, Julię Gust, Zuzannę Dróżdż, Zofię Jędrzejewską, Olgę Kaczyńską, Alicję Kulczyńską, Justynę Sadowską, Marię Sęk i Łucję Zając. Młodzi artyści zaprezentują się w programie wprowadzającym nastrój wakacyjny.

– Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy spektakl muzyczny. Nasi młodsi wokaliści zaprezentują w nim ulubione piosenki i na pewno będzie można poczuć już wakacje, a że jest to też Dzień Ojca, będzie również utwór dedykowany tatom – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Oczywiście nie znaczy to, że nasi artyści mają już wakacje od śpiewania. Wręcz przeciwnie, już za dwa tygodnie startują w kolejnym ogólnopolskim konkursie. Ten koncert będzie też okazją, by zobaczyć, jak nasi wokaliści się rozwijają, jak doskonalą swój warsztat, jak dorastają i jak się zmieniają. Na chwilę przed koncertem na naszej scenie wystąpią nasi najmłodsi podopieczni, grupa taneczna z Akademii Małolata, którą prowadzi p. Ewa Małek. Naprawdę będzie pięknie. Maluchy zadebiutowały już na naszej Biesiadzie Świętojańskiej i wypadły świetnie, także swoje pierwsze występy sceniczne mają już za sobą. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkich Państwa zapraszam.

Koncert odbędzie się 23 czerwca. Początek o godz. 18.30.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook