Powrót do listyKoncert z okazji Dnia Kobiet ‒ zaproszenie

„Ach! Być kobietą” to tytuł koncertu, który odbędzie się 9 marca w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim. Wydarzenie przygotowane zostało przez uczestników grupy „Wokalni” pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej.

W trakcie koncertu usłyszeć będzie można znane i wyjątkowe utwory dedykowane kobietom.

Wystąpią: Jadwiga Kocik, Piotr Iwanicki, Bartek Wojciechowski, Hanna Cierpicka-Trzonek, Maria Bernacka, Julianna Kołodziejczyk, Maciej Kowalski, Karolina Zalewska, Martyna Pękala, Amelia Piechota, Tymon Ćwiertnia i Julia Szulc.

Wokaliści zaśpiewają dla publiczności dwukrotnie: pierwszy koncert odbędzie się o godz. 17, drugi ‒ o godz. 19.

Koncert zorganizowany zostanie w reżimie sanitarnym i zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami. Prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Szczegółowe informacje pod numerem 44 712 23 69, w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz na stronie: www.mck-tm.pl.

Regulamin-koncertu-9-marca-2021

Oświadczenie

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook