Powrót do listyKoncert Zaduszkowy w PCAS-ie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na Koncert Zaduszkowy. Na scenie zaprezentuje się duet Adam Woch i Robert Guzik. Zespół został założony w 2011 roku przez dwóch gitarzystów studiujących na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie – Adama Wocha i Roberta Guzika. Mając na koncie sukcesy w międzynarodowych konkursach, duo bardzo szybko rozpoczęło intensywną działalność koncertową. Poza koncertami w Europie, zespół zadebiutował w 2014 roku trasą koncertową w Stanach Zjednoczonych uwieńczoną występem
w nowojorskiej Carnegie Hall – jednej z najważniejszych sal koncertowych na świecie. W kwietniu 2016 zespół zadebiutował w Azji cyklem koncertów w Chinach, co spotkało się z gorącym przyjęciem przez chińską publiczność. Duo powróciło do Azji dwa lata później, koncertując w Tajlandii i Wietnamie. Zespół cieszy się uznaniem w środowisku gitarowym, za czym idą częste zaproszenia na festiwale muzyki gitarowej w Europie i pochlebne słowa o ich interpretacjach z ust wielkich mistrzów tego instrumentu.

W 2021 roku Adam Woch i Robert Guzik zostali objęci opieką artystyczną Fundacji Fabryki Norblina.

Koncert w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej odbędzie się 3 listopada o godz. 19.00.

Wstęp wolny za okazaniem bezpłatnych wejściówek dostępnych w sekretariacie placówki.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook