Powrót do listyKonkurs plastyczny „Eko choinka”

Miejskie Centrum Kultury zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Eko choinka”. Celem konkursu jest kształtowanie zachowań proekologicznych oraz promocja idei upcyklingu, czyli ponownego wykorzystania surowców wtórnych, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej, traktowane jako wartościowe surowce.
 
Chcemy pokazać, że można zrobić coś z niczego i w prosty sposób chronić środowisko. Konkurs ma również na celu rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i kreatywnego myślenia w aspekcie ekologii.
 
Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku 3–10 lat wraz z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami. Jest to już 8. edycja konkursu „Choinka”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i prosimy o zachęcenie dzieci do wzięcia w nim udziału oraz wspólną pracę nad projektami.
 
 
źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook