Powrót do listyKonwent wyborczy Adriana Legęnckiego kandydata na prezydenta oraz Komitetu Wszyscy Razem – zaproszenie

Adrian Legęncki, kandydat na prezydenta oraz Komitet Wyborczy Wszyscy Razem zaprasza na Konwent Wyborczy, który odbędzie się w piątek, 15 marca 2024 roku, w sali okolicznościowej Roland przy ulicy Hallera 3a w Tomaszowie Mazowieckim.

Kandydat na Prezydenta Miasta, chce podzielić się z mieszkańcami wizją i planami, które ma nadzieję zrealizować w nadchodzących latach.

To wydarzenie będzie nie tylko okazją do prezentacji programu wyborczego, ale również szansą na bezpośrednią rozmowę z mieszkańcami i przedstawicielami lokalnych organizacji. Podczas konwentu przedstawi się osobiście i opowie o kluczowych punktach swojej kampanii wyborczej. Ponadto, zaprezentuje zespół kandydatów, z którymi będzie współpracował nad rozwojem miasta i powiatu.

W wydarzeniu wezmą udział również przedstawiciele i kandydaci do rad miast i powiatu z Komitetu Wyborczego Wszyscy Razem co pozwoli na wszechstronną prezentację zespołu jak i planów na przyszłość.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: Piątek, 15 marca 2024
  • Czas: 17:00 – 18:00
  • Miejsce: Sala okolicznościowa Roland, Tomaszów Mazowiecki
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook