Powrót do listyKradł paliwo i wpadł

Policjanci z komisariatu w Rokicinach po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży 600 litrów paliwa. 49-latek kradł paliwo spuszczając je ze zbiorników maszyn rolniczych. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia 2018 r. na terenie gminy Rokiciny. Policjanci uzyskali informację, iż na terenie jednej z firm przebywają podejrzanie zachowujące się osoby. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli kilka pojemników z olejem napędowym oraz przedmioty służące do spuszczania paliwa z maszyn rolniczych, a także ślady świadczące o dokonaniu kradzieży. Sprawdzając okolicę miejsca zdarzenia stróże prawa usłyszeli odgłosy dobiegające z pobliskich zarośli, więc skierowali się w ich stronę. W tym samym momencie z kryjówki zaczął piechotą uciekać mężczyzna. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów. Był to 49-letni mieszkaniec powiatu mińskiego. Okazało się że zaparkowanych maszyn sprawca zdołał ukraść 600 litrów paliwa o wartości 3800 zł. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, gdyż jak wynika z ustaleń, mężczyzna mógł mieć wspólników.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook