Powrót do listyKreatywna klasa w Będkowie

Klasa II a Publicznego Gimnazjum w Będkowie bierze udział w konkursie na najbardziej kreatywną klasę województwa łódzkiego organizowanym przez Dziennik Łódzki i posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Saryusz-Wolskiego. Młodzież z Będkowa zachęca do głosowania w taki sposób: „Nasza klasa IIa Publicznego Gimnazjum w Będkowie zasługuje na miano kreatywnej klasy, ponieważ jesteśmy zgrani i potrafimy się między sobą porozumieć. Dzięki temu, że każdy z nas ma inny charakter i styl, mamy dużo ciekawych pomysłów. Nie wykluczamy nikogo ze swego grona, chętnie sobie pomagamy. Zdobyliśmy już gimnazjalne obycie i czujemy się w naszej szkole jak ryby w wodzie. „Czy świeci słońce ,czy pada deszcz, nasza klasa fajna jest”.

Głosować można do 28 października br. przez konto na Facebooku lub smsem. Szczegóły na stronie Dziennika Łódzkiego http://www.dzienniklodzki.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook