Powrót do listyKręglarze Pilicy po raz kolejny mistrzami Polski

Podczas Mistrzostw Polski Seniorów w kręglarstwie w konkurencji tandemów mieszanych oraz sprintów, które odbyły się 18 i 19 czerwca na kręgielni BOSiR Brzesko zawodnicy KS Pilica – Julia Sidło i Mateusz Goździk w tandemie mieszanym wywalczyli tytuł mistrzowski pokonując w finale parę z KS Polonia 1912 Leszno.

Niestety w sprincie nie było już tak różowo. Julia odpadła w ćwierćfinale, a Mateusz w 1/8.

Tegoroczny sezon kręglarski, który kończy się w czerwcu był bardzo udany dla zawodników Pilicy, którzy łącznie w różnych kategoriach wiekowych i różnych konkurencjach zdobyli aż 8 tytułów mistrzowskich i wiele srebrnych i brązowych medali mistrzostw Polski, a także wiele medali Grand Prix seniorów. Pamiętamy też o srebrnym medalu Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów (Goździk, Kosz).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook