Powrót do listyKrótka historia teatru

Rok temu w Miejski Ośrodek Kultury zakończył realizację projektu „Krótka historia teatru w Tomaszowie Mazowieckim”. Szczegóły realizacji tego projektu można wciąż poznać na stronie internetowej MOK. Był on dofinansowany z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Angażował wielu instruktorów, mieszkańców miasta w tym młodzież, ludzi kultury.

W Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów prowadzonej przez portal praktyków i animatorów kultury został on wyróżniony jako jeden z dwudziestu projektów z całej Polski i zaprezentowany na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów 2016 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W poniedziałek, 12 bm. Anna Nowak była instruktorka MOK współtwórczyni projektu opowiedziała o „Krótkiej historii teatru w Tomaszowie Mazowieckim” na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów w Lublinie.

Szkoda, że nie było nikogo z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim ani z żadnej innej tomaszowskiej instytucji. Jak widać promocja jest potrzebna tylko przed swoimi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook