Powrót do listyKrzysztof Wieteska zwycięzcą Turnieju Tenisowego ARTOM CUP!

W ostatni weekend na tomaszowskich kortach , miłośnicy tenisa ziemnego brali udział w Turnieju ARTOM CUP, który był jednocześnie turniejem zakończenia sezonu letniego 2017.
Swoje umiejętności zaprezentowało 16 zawodników, grając ze sobą systemem pucharowym. Po laur zwycięstwa sięgnął Krzysztof Wieteska, który w meczu finałowym pokonał Marcina Weznerowicza. Trzecie miejsce w turnieju zdobył Przemysław Weznerowicz. W turnieju pocieszenia najlepszy okazał się Zdzisław Wach.
Rozgrywki organizowane przez Tomaszowskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego GEM odbyły się na kortach miejskich przy ul. Nowowiejskiej.
Sponsorem Turnieju i fundatorem nagród było Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Ks. J. Popiełuszki 64/66 w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook