Powrót do listyKsiążkodzielnia na Podleśnej

Dorota Tkaczyk mieszkanka ul. Podleśnej w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowała miejsce dla miłośników książek – Książkodzielnię. Ideą Książkodzielni jest podzielenie się nadmiarem książek z innymi. Każdy może przyjść i zostawić książki których już nie używa, tak samo jak każdy może znaleźć i odebrać tę właśnie upragnioną pozycję. Cieszy fakt, że mieszkańcy miasta zdają sobie coraz częściej sprawę jak wiele rzuconych w kąt i narażonych na nie użycie ponownie książek znajduje się w naszych domach. Tytuły dzięki Książkodzielni mogą trafić do osób które mogą je na nowo docenić. Gratulujemy pomysłu!

Wpis Doroty Tkaczyk

Książkodzielnia ! Zapraszam na Podleśną-tak w połowie długości. Na obrazkach widać gdzie- droga obok wiodącej do bocznego wejścia na cmentarz na Dąbrowskiej, obok pojemnika PCK na ciuchy, pojemniki na książki widać z drogi. Pojemniki, bo mam szafę, ale ponieważ moja wiara w społeczeństwo obywatelskie jest ograniczona, to wolę zaryzykować pojemniki niż swoją robociznę przy zabezpieczaniu mebla. A pojemniki tymczasowo spełnią zadanie, można dostawiać i będą zabezpieczone przed deszczem, będą półeczki- jak się okaże, że ma to sens Teraz książki są w foli, znajdziecie tam też puste worki i żel antybakteryjny.

Błagam, nie wrzucajcie od razu wszelkiego zalegającego wam druku! To mój teren ja będę musiała to utylizować: lepiej po trochu a częściej.

Jeśli zaskoczy, bo miejsce dziwne acz wbrew pozorom uczęszczane dość intensywnie, to przeniosę to bliżej drogi i latarni- o ile nikomu nie będzie „przeszkadzać”.

Czyli idziemy na żywioł, a wszystko wyjdzie w praniu. Sorry: czytaniu

https://www.facebook.com/groups/zadarmoTM/permalink/3453754468024138/

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook