Powrót do listyLabolatorium Świetlne

Fundacja Pasaże Pamięci serdecznie zaprasza na warsztaty teatralne poświęcone światłu. Światło jest podstawowym elementem budowania zdarzenia teatralnego i jego atmosfery. Na początku warsztatów będziemy obserwować światło: jego barwę, natężenie, kształt, ruch i to, w jaki sposób odmienia obiekty, które znajdują się w jego zasięgu. Korzystając z naszych obserwacji, będziemy tworzyć proste historie przy pomocy światełek, lamp i cieni. W drugiej części warsztatów poznamy kilka sekretów teatru cieni, tworzonego na starym rzutniku pisma. Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć krótkie etiudy cieniowe.

Zapisy:

https://0a4txypspf4q7mumr93pg90qc.zgloszenia24.pl/

Koszt: 40zł/os
Adresaci: wszyscy w wieku 6+
Czas i miejsce: 25 listopada, godz. 10.00-14.00, Pracownia Fundacji Pasaże Pamięci, ul. Barlickiego 26/28
Prowadzenie: Ewa Maria Wolska – studentka V roku reżyserii na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku (Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie). Ukończyła filologię polską i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi warsztaty teatralne, zajmuje się też tworzeniem lalek i rękodziełem. We wrześniu wyreżyserowała Przygody Pędrka Wyrzutka Stefan Themersona w Teatrze Pinokio w Łodzi. Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook