Powrót do listyLechia 2009 na podium w Warszawie!

10.11.2018r. zawodnicy Lechii Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 wzięli udział w turnieju „Irzyk Cup”, który odbył się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią pod „balonem” w Warszawie. 

Do turnieju zgłoszonych zostało 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Grano systemem „każdy z każdym” na dwóch boiskach równocześnie po 20 minut.
 
Lechia trafiła do grupy „B”, gdzie uzyskali następujące wyniki:
Lechia – Legia Soccer Schools Brwinów  5-2
Lechia – Delta Warszawa  1-3
Lechia – Ursus Warszawa  1-3
Lechia – MŁKS Łomża  3-2
 
Po zaciętej grze młodzi tomaszowianie zajęli drugie miejsce w swojej grupie. Regulamin turnieju przewidywał, iż drużyny z pierwszych miejsc w grupach zagraja o miejsca 1-2, z drugich o miejsca 3-4 i odpowiednio kolejni.
Nasi zawodnicy w meczu o trzecie miejsce zmierzyli się z gospodarzami turnieju tj. UKS Irzyk. Po dość wyrównanym pojedynku to Lechia odnosi zwycięstwo w stosunku 3-2! Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce. Brawo!!!
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz Trenera. Po raz kolejny drużyna rocznika 2009 udowodniła, że liczy się w walce o najwyższe lokaty w turniejach piłkarskich.
 
Lechia grała w składzie:
Antoni Pawełkiewicz, Tobiasz Będziński (4 gole), Tomasz Bielejewski (2), Bartłomiej Chyb (2), Denis Kacperek (1), Paweł Ziober (3), Karol Klimek (1), Stefan Adamus, Kornel Kowalski, Wiktor Kałużny, Kacper Stępowski
Trenerem chłopców jest Radosław Wilczyński.
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
1. K.S. Delta Warszawa
2. Akademia Techniki Białystok
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
4. UKS Bemowska Szkoła Sportu „Irzyk”
5. Akademia Piłkarska Junior Białystok
6. MŁKS Łomża
7. Legia Soccer Schools Brwinów
8. MKS Wicher Kobyłka
9. Legia Soccer Schools
10. K.S. Ursus Warszawa
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook