Powrót do listyLeśmianowskie klimaty przy ul. Barlickiego

Baśniowy świat zaludniony przez dusiołki, srebronie i znikomki. Taki klimat odwołujący się do poetyki Bolesława Leśmiana proponuje tomaszowska Fundacja Pasaże Pamięci. Spotkania z muzyką, plastyką, teatrem i oczywiście literaturą będą związane z twórczością poety, którego 140. urodziny i 80. rocznica śmierci przypadają w tym roku.

Dziecięce warsztaty wyobraźni, warsztaty literackie dla gimnazjalistów i licealistów, teatralne dla dorosłych, plastyczne dla wszystkich, a także koncerty i prelekcje. Wszystko to dziać się będzie już w czerwcu, w pieczołowicie wyremontowanej kamienicy przy ul. Barlickiego, będącej siedzibą Fundacji.

Po szczegóły i formularze zgłoszeniowe, których wypełnienie jest warunkiem uczastnictwa w warsztatach, odsyłamy na stronę Fundacji www.pasazepamieci.pl

Fundacja Pasaże Pamięci powstałą w ubiegłym roku jako przestrzeń dialogu dla wielokulturowego dziedzictwa Tomaszowa.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook