Powrót do listyLetnia Scena Artystyczna – będzie tanecznie

Szlagiery w klimacie big-beatu usłyszeć będzie można już w najbliższy piątek, 11 sierpnia na pl. Kościuszki w ramach kolejnej Letniej Sceny Artystycznej. Tym razem publiczność bawić będą Grzeczni Chłopcy – specjaliści od potańcówek i dobrej zabawy. Start o godz. 20. Wstęp wolny.

Jaki jest według nich przepis na udaną zabawę? – Najlepsze przeboje, chórki, choreografia, styl, dancing, szyk, elegancja, dziarska publika i pełen wigoru zespół – twierdzą. Zaopatrzeni w doskonałe instrumenty, modną odzież i szerokie uśmiechy przemierzają kraj. W każdym mieście, w każdej wsi, które odwiedzą, Polacy z entuzjazmem oddają się zabawie. W najbliższy piątek w taneczny wir będą mogli rzucić się też tomaszowianie.

W swoim repertuarze Grzeczni Chłopcy mają najlepsze piosenki krajowych artystów. Są wśród nich: Kombi, Anna Jantar, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Feel czy Elektryczne Gitary.

Przed głównym koncertem na Open Stage zobaczyć będzie można lokalnych artystów, a już od godziny 18 na dzieci czekać będzie stoisko animacyjne.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook