Powrót do listyLetnia Scena Artystyczna – zagrają „Urwani z wesela”

Jesteś fanem bałkańskich rytmów? Lubisz żywiołową, skoczną muzykę? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na koncercie zespołu „Urwani z wesela”. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 21 lipca o godz. 20 na pl. T. Kościuszki (płyta główna) w ramach cyklu Letnia Scena Artystyczna.

Zespół powstał w 2018 roku w Łodzi. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpił w 2019 roku w pięcioosobowym składzie w konkursie Konfrontacje Muzyczne o nagrodę Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zdobył pierwsze miejsce. Obecnie orkiestra liczy siedmiu muzyków, grających głównie na instrumentach dętych. Inspiracje czerpią z tradycyjnej muzyki orkiestr dętych Półwyspu Bałkańskiego. Sami reklamują się tak: „W bałkańskich rytmach porwiemy do tańca nawet największego kanapowca”.

Przed koncertem „Urwanych z wesela” o godz. 18 w ramach Open Stage zagra nasz lokalny zespół „Kazzu”. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook