Powrót do listyPrzedbora w Guitar Masters 2016

Piotr Przedbora, tomaszowianin, absolwent I LO, wybitnie utalentowany gitarzysta klasyczny znany jest w mieście wszystkim, którzy kochają muzykę. Obecnie student Akademii Muzycznej w Warszawie zakwalifikował się do I etapu Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego Guitar Masters 2016. To unikatowe wydarzenie w skali kraju i Europy, nazywany międzynarodowym świętem gitary.
W tym roku udziałem w konkursie zainteresowanych było 800 muzyków z 78 krajów. Rejestracja uczestników odbywała się online na podstawie wysłanych nagrań video z wykonywanym utworem gitarowym.
Do I etapu międzynarodowe jury dopuściło 204 gitarzystów. Do drugiego etapu przejdzie 40 najlepszych kandydatów w kategorii gitary klasycznej oraz kilkunastu w kategorii fingerstyle. Będą mogli zaprezentować się na scenie Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu w dniach 23-25 października.
Wśród wykonawców znajdą się zdobywcy tytułu „faworyta publiczności”, który otrzymają artyści z największą liczbą polubień pod swoim nagraniem na YouTube. Głosować można do północy 30 sierpnia.

Piotr Przedbora

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook