Powrót do listyLokalni Niebanalni 2019. Zgłoszenia organizacji do 15 lipca

Tegoroczny XII Piknik Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI odbędzie się pod hasłem „Rodzinna Europa” 25 sierpnia 2019 roku na tomaszowskich Błoniach przy ul Strzeleckiej.
Serdecznie zapraszamy do udziału i zaprezentowania się wszystkie stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego, nieformalne grupy inicjatyw lokalnych oraz instytucje kultury, które prowadzą działalność na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do dnia 15 lipca 2019 r.

W załącznikach dostępny jest formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki można również otrzymać w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2, tel. 44 724 23 11 wew. 275 lub pobrać ze strony internetowej www.tomaszow-maz.pl z zakładki „Organizacje pozarządowe”.

 

 

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook