Powrót do listyLubochnia. Kino na leżakach po raz ostatni w sezonie

W sobotni wieczór, 19 września br., Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Lubochni po raz ostatni w tym sezonie zaprosiło mieszkańców na letnie kino na leżakach. Seans odbył się na placu w centrum Lubochni, gdzie na wygodnych leżakach można było obejrzeć – „Czułe słówka”.
Film nie był jedyną atrakcją tego wieczoru, po projekcji uczestnicy zaproszeni byli na ognisko, gdzie dla wszystkich przygotowano poczęstunek. Przy cieple płomieni i akompaniamencie akordeonu śpiewane były znane i lubiane utwory biesiadne.
Kino na leżakach cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieje, że na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych w naszej gminie – mówią organizatorzy.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook