Powrót do listyLubochnia. Kolejny przystanek „Lokomotywy po wiedzę”

Warsztaty z projektowania ubiorów metodą aplikacji – to kolejny przystanek „Lokomotywy po wiedzę” , które odbyły się  8 maja w  Łódzkim Domu Kultury pod okiem doświadczonych instruktorów. W warsztatach wzięła udział 20-osobowa grupa dzieci z gminy Lubochnia. Zajęcia rozpoczęły się prezentacją  na temat segregowania śmieci . Po prezentacji dzieciaki zaczęły tworzyć ubiory, kostiumy  z fragmentów tkanin, filcu, pasmanterii i dodatków krawieckich .

Zajęcia z projektowania były doskonałą formą edukacji i integracji dzieciaków i jednocześnie świetną zabawą!

Wykonane kostiumy  oraz scenografię będzie można zobaczyć w  ekologicznym finałowym przedstawieniu teatralnym pt.”Na tropie tajemnic – ekologia”

Projekt dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Samorządu Województwa Łódzkiego.

Źródło: www.lubochnia.pl

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook