Powrót do listyLubochnia. Warsztaty z florystyki 60+

W dniach 25, 27 i 30 października 2017 roku w sali Gminnego Centrum Kultury w Lubochni odbyły się warsztaty z florystyki, w których uczestniczyli seniorzy  z gminy Lubochnia. Warsztaty realizowane były w ramach projektu  pt. „Jesteśmy kwiatami jesieni”, realizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Lubochni oraz Łódzki Dom Kultury. Projekt ten związany jest z Programem Łódzkiego Domu Kultury pn. ”Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+” – warsztaty twórcze i skierowany do seniorów z gminy Lubochnia.

Podczas warsztatów panie, które przybyły pod okiem instruktora tworzyły piękne kompozycje kwiatowe i dekoracje jesienno-zimowe. Wszystkie prace i kompozycje udały się znakomicie, a uczestniczki zajęć były zadowolone ze swoich przepięknych prac i pomysłów, które przedstawiły na warsztatach.

Projekt dofinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego”

Źródło: www.lubochnia.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook