Powrót do listyLubochnia. Wspomnienie Gminnego Dzień Kobiet

Jak co roku w Gminnym Centrum Kultury w Lubochni mieszkanki gminy były zaproszone do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. 19 marca br. w Sali GCK zaprezentowano przed licznie zgromadzoną widownią program artystyczno – kabaretowy pt. „Być Kobietą”.

W ramach programu wystąpili aktorzy Teatru Młodych im. W. Bogusławskiego z Lubochni w piosenkach o kobietach i dla kobiet, w scenkach humorystycznych oraz w sztuce teatralnej pt. „kochanie wynajmijmy gosposię”. Dodatkową atrakcją był gościnny występ grupy literackiej A-TO-MY z Tomaszowa Mazowieckiego.

Po skończonej części artystycznej Wójt Gminy Lubochnia- Tadeusz Józwik w imieniu własnym oraz Przewodniczącego Rady Gminy Lubochnia – Tadeusza Skonecznego skierował pełne ciepła i serdeczności życzenia do wszystkich Pań obecnych na sali. Następnie panowie wręczyli kobietom symboliczny kwiatek i słodki upominek.

Reasumując, była muzyka, śpiew i kwiaty – czyli to, co z pewnością sprawiło przyjemność kobietom, które przyszły do Gminnego Centrum Kultury celebrować swoje święto. Atrakcji i zabawnych momentów nie brakowało nikomu.

Źródło: http://www.lubochnia.pl/

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook