Powrót do listyŁucjan Błażejewski nadal zaginiony. Policja prosi o pomoc

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim od dnia 24.06.2023 r. prowadzi poszukiwania za zaginionym 68-letnim Lucjanem Błażejewskim, który opuścił Dom Pomocy Społecznej i do chwili obecnej do niego nie powrócił.

 Lucjan Błażejewski s. Jana
 wiek : 68 lat  
 zam. Tomaszów Mazowiecki

Zaginiony mężczyzna w dniu 24.06.2023 roku wyszedł z Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Farbiarskiej 27/29 w Tomaszowie Mazowieckim z zamiarem udania się na cmentarz. Do chwili obecnej nie powrócił do DPS i nie nawiązał z nikim kontaktu. Nie jest znane  jego aktualne miejsce pobytu.

RYSOPIS   ZAGINIONEGO :   Wzrost 150 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie brązowe, nos garbaty- skrzywiony na prawą stronę, brak uzębienia,

CECHY SZCZEGÓLNE : mężczyznę charakteryzuje kołyszący na boki chód.
 

UBIÓR : ubrany był w ciemną koszulkę w kratę z krótkim rękawem, jasne spodnie dżinsowe  
          

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Lucjana Błażejewskiego, proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 47 846 22 81 / w godzinach 7:30 -15:30 /

 z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 846 22 00 / całodobowo /,

dzwoniąc pod numer alarmowy Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112

lub osobisty z najbliższą jednostką Policji.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook