Powrót do listyMaciej Wójcikowski w kolejnym etapie The Voice of Poland

Maciej Wójcikowski, nauczyciel szkoły muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim, znalazł się w kolejnym etapie programu telewizyjnego The Voice of Poland.

Maciej Wójcikowski od kilku lat prowadzi chór w Muzycznej Szkole w Tomaszowie Mazowieckim, zarówno dla uczniów pierwszego, jak i drugiego stopnia. Ponadto prowadzi też chór w szkole muzycznej w Brzezinach. Jest instruktorem saksofonu i emisji głosu w Music School oraz w Społecznym Ognisku Muzycznym w Tomaszowie Mazowieckim.

W ubiegłym tygodniu Maciek przegrał bitwę w drużynie Michała Szpaka, ale zachwyciła się nim Edyta Górniak, która skradła go do swojego zespołu. Na czerwonym krześle siedział przez cały ostatni odcinek bitew, raz było już o krok od odpadnięcia, bo Edyta chciała skraść jednego z zawodników, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Teraz nauczyciela zobaczymy w kolejnym etapie show, w nokautach, do których będzie się przygotowywał pod okiem Edyty Górniak.

BRAWO!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook