Powrót do listyMaciejka maluje klientki

Danuta Wysocka właścicielka drogerii „Maciejka” przy ul. Smugowej, posiada wiedzę teoretyczną dotyczącą kosmetyków popartą długoletnim stażem na rynku kosmetycznym.  Co jakiś czas zaprasza do siebie makijażystki, aby te mogły malować jej klientki oraz doradzać im najlepsze dla nich kosmetyki. Kilka dni temu Maciejka gościła makijażystkę Aleksandrę Maciejczek z firmy Gosh. Klientki były zachwycone jej pomysłami na make-up. W dniu pokazu klientki mogły skorzystać z darmowego makijażu oraz bezpłatnych porad związanych z tym jak prawidłowo wykonać make-up dla swojej urody. Jak operować kolorem przy konturowaniu twarzy, jak „otwierać” czy „zamykać” oko. Każda z pań mogła się dowiedzieć w jaki sposób makijażem zakryć to co przeszkadza w urodzie, a jak wyeksponować atuty, jaki kolor pomadki będzie najlepszy dla jej ust.

To była świetna okazja do tego, aby dowiedzieć się  jaki podkład pasuje do mojej cery czy w jaki sposób malować oko – mówi zadowolona klientka.

 Zobaczcie naszą małą fotorelację z tego wydarzenia!

 

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook