Powrót do listyMagiczny koncert w MCK Browarna

Bajecznie, klimatycznie i magicznie było podczas koncertu „Święta z bajki”, który odbył się 12 stycznia w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Tę wyjątkową atmosferę stworzyli na scenie Karolina Ziętek (wokal, skrzypce) oraz Piotr Goljat (piano, wokal).

W wykonaniu tego duetu publiczność usłyszała kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w autorskich aranżacjach fortepianowych Piotra Goljata. Wśród nich znalazły się m.in. takie utwory jak: „White Christmas” z repertuaru Binga Crosby’ego, „Let it snow!” Franka Sinatry czy tytułową piosenkę koncertu „Święta z bajki” Edyty Geppert.

Zachwyceni słuchacze podziękowali artystom owacjami na stojąco. Oczywiście nie mogło zabraknąć też bisów. Koncert poprowadziła Katarzyna Goljat.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook