Powrót do listyMakatka wraca do łask

O makatkach w tomaszowskim Muzeum   opowiadała w piątek, 23 czerwca, Alicja Woźniak – kustosz Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi. Multimedialna prezentacja prowadzona na spotkaniu pozwoliła uczestnikom zrozumieć skąd przyszła makatka, czym była, jakie wartości przekazywała, jaka była jej geneza. Jakie były techniki jej powstawania. Tym samym pani kustosz zachęcała zgromadzonych do wzięcia udziału w projekcie #1 Nowe szycie makatki/otwarty konkurs.

Więcej o konkursie:

https://regionkultury.pl/Infoglob/NewsList/NewsItem.aspx?pageid=1&mid=5&itemid=5112

Wszystkich zainteresowanych konkursem prosimy o kontaktowanie się z opiekunem projektu w regionie tomaszowskim Michałem Pająkiem etnografem tomaszowskiego muzeum.

 

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook