Powrót do listyMaraton Zdrowia i Urody

Kolejny z cyklu Maraton Zdrowia i Urody odbył się w Miejskim Centrum Kultury. Liczna grupa uczestniczek, która 21 listopada przybyła do filii „Tkacz”, oprócz czasu spędzonego na wspólnej aktywności fizycznej, mogła skorzystać z porad i usług konsultantów żywieniowych oraz specjalistów od zdrowia i urody.

Swoje stoiska wystawiły: Fiero, Figuromania, Mary Kay, Mirmed, Paznokcie – Beata Dziubińska, Salon Kosmetyczny – Katarzyna Matuszczak, Oriflame, Natur House, Fryzjer – Agata Szymańska, LV Gym, Forever, Fryzjer – Małgorzata Staniszewska. Oprócz porad ekspertów, można było poczęstować się dietetycznymi i pysznymi potrawami, a nawet ułożyć sobie fryzurę, wykonać manicure czy makijaż.

Wszystkim sponsorom i partnerom w imieniu organizatorów i zadowolonych uczestniczek serdecznie dziękujemy. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny maraton. O dacie wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook