Powrót do listyMarsz kwartalny na odcinku 30 km 7 batalionu kawalerii powietrznej

31 stycznia o godz. 07.30 żołnierze 7 batalionu kawalerii powietrznej wchodzącego w skład 25 BKPow, wyruszyli na „marsz kwartalny”. Żołnierze z obciążeniem zasobnika pokonali 30 km. Podczas marszu doskonalili kondycje i wytrzymałość fizyczną. Sprawdzona została ich kondycja marszowa. Doskonalono również u kawalerzystów sposoby pokonywania naturalnych przeszkód terenowych.

Żołnierze 7 batalionu kawalerii powietrznej mieli do wykonania marsz z wyposażeniem indywidualnym (hełm, maska broń) na zakładanym dystansie 30 km z obciążeniem zasobnika 10 kilogramów ta sama waga zasobnika po ukończeniu marszu po trasie MSD- Małe Groty- Tama Sulejowska- Rezerwat Niebieskie Źródła- MSD. Pomimo wycieńczenia i obciążenia, wszyscy żołnierze ukończyli marsz w myśl zasady  „one mission one team” ku chwale Kawalerii.

 

 

Tekst i foto

sierż. Artur ŁAPETA

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook