Powrót do listyMarszem nordic walking przywitali lato

Kameralna, ale niezwykle sympatyczna grupa uczestników, 21 czerwca w Miejskim Centrum Kultury, filii Dzielnicowy Ośrodek Kultury, powitała lato na spotkaniu „Białobrzeska pętla – dlaczego nordic walking?”.

W części teoretycznej, poprzez krótką prezentację multimedialną, Tadeusz Lubicki opowiedział o jedenastu zdrowotnych powodach, dla których warto uprawiać ten rodzaj rekreacji ruchowej, udzielił instruktażu w zakresie techniki „maszerowania z kijami” oraz porad dotyczących wyboru sprzętu.

Uczestnicy spotkania, w większości osoby rozpoczynające przygodę uprawiania nordic walking, w części praktycznej pokonali 5-kilometrową trasę wzdłuż starego dorzecza Pilicy, którą cyklicznie spacerują uczestnicy stałej formy nordic walking i Klubu Seniora DOK.

Po okresie wakacyjnym organizatorzy planują kolejne, podobne działania w zakresie promocji zdrowia w ramach cykli „Na zdrowie nigdy nie jest za późno”, „Starzeć się wolniej”.

 

 

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook