Powrót do listyMasz serce do drzew? Weź udział w akcji muzeum

Twórca tomaszowskiego muzeum Tadeusz Seweryn zachęcał do poznawania najbliższej okolicy, kultury ludowej i przyrody za pomocą samodzielnych badań. Idąc tym tropem Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim i Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddział Terenowy Nadpilicznych Parków Krajobrazowych organizują akcję pod hasłem „Masz serce do drzew”.

Akcja rozpoczyna się 22 lutego, a jej celem jest zachęcenie nie tylko miłośników przyrody do poszukiwania okazałych, ciekawych drzew Tomaszowa Mazowieckiego i jego okolic, wykonania fotografii, odnotowania lokalizacji, miejscowości, ulicy, współrzędnych geograficznych, ciekawostek. Informacje i fotografie można przesyłać na adres przyroda@muzeumtomaszow.pl lub konkurs.npk@parkilodzkie.pl. Należy zapoznać się z regulaminem udostępniania zdjęć. Zdjęcia będą publikowane wraz z opisem na stronie Muzeum w zakładce „Edukacja” oraz na stronie parkilodzkie.pl/npk/aktualnosci.

Osoby chętne mogą także wydrukować notes dostępny na stronie Muzeum w zakładce „Edukacja”, oraz na stronie Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych lub odebrać go w siedzibie Muzeum czy Oddziału Terenowego w Moszczenicy. W notesie można notować dane o drzewach. Po zebraniu informacji o 9 drzewach można zgłaszać się z notesem do tomaszowskiej placówki lub Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych po odbiór nagrody.

Więcej informacji na temat akcji tutaj.

Regulamin udostępniania zdjęć, notes do wydruku, formularz akcji i oświadczenie uczestnika tutaj.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook