Powrót do listyMemoriał im. Wiesława Gawłowskiego

Po raz kolejny w Arenie Lodowej odbędzie się Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników siatkówki do Areny Lodowej już 8-9 września. To jeszcze nie koniec sportowych emocji.

Wiesław Stanisław Gawłowski był wybitnym polskim siatkarzem, trenerem, mistrzem świata z Meksyku i mistrzem olimpijski z Montrealu. W reprezentacji narodowej rozegrał aż 366 spotkań (1969–1980), co do niedawna stanowiło rekord w polskiej siatkówce.

Program:

8.09.2022 r. /czwartek/ 16:00

– Mecz nr 1 EXACT Norwid Częstochowa – Arka Tempo Chełm

Po zakończonym meczu: Uroczyste otwarcie Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego o puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.
Udział w ceremonii otwarcia biorą wszystkie zespoły.

19:00 – Mecz nr 2 LECHIA Tomaszów Mazowiecki – Chrobry Głogów

9.09.2022 r. /piątek/ 16:00

– Mecz nr 3 III miejsce – Przegrany meczu nr 1 i nr 2

Wręczenie pucharu za zajęcie III miejsca w memoriale.

19:00 – Mecz nr 4 Finał turnieju – Zwycięzcy meczów nr 1 i nr 2

Zakończenie turnieju wręczenie pucharów oraz statuetki MVP.

Bilety można nabyć w kasach Areny Lodowej. Każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie będzie miała świetną okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w naszym Fotolustrze. Podczas trwania turnieju zostanie również uruchomiony specjalny punkt informacyjny, w którym rodzice będą mógł zapisać swoje pociechy do Akademii Siatkówki, którą prowadzi wykwalifikowana kadra. To doskonała okazja, żeby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook