Powrót do listyMetamorfozy miasta

Fundacja Pasaże Pamięci pragnie Cię zaprosić do fantasmagorycznej wędrówki po dawnym, nieistniejącym już dzisiaj wielokulturowym Tomaszowie Mazowieckim. Pragnie stworzyć teatralną baśń opowiadaną ruchem lalek oraz usiłującą ożywić archiwalne materiały twórczą i nieskrępowaną wyobraźnią.
Metamorfozy miasta to projekt teatralny mający na celu przywrócić rytm przedwojennego Tomaszowa, w którym pobrzmiewały języki czterech kultur: polskiej, niemieckiej, rosyjskiej i żydowskiej. Projekt będzie się składał z działań warsztatowych, które pozwolą na powstanie spektaklu lalkowego. Zebrane fundusze przeznaczymy na: wynagrodzenie dla prowadzących warsztaty, kompozycję muzyczną, dokumentację filmową i fotograficzną projektu oraz spektaklu, tłumaczenie baśni, materiały do zajęć i budowy scenografii, działania promocyjne oraz na towarzyszące koszty administracyjne i organizacyjne. Czternastodniowy projekt odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia, a na nieodpłatne warsztaty zaprosimy wszystkie osoby w wieku 13+. Spektakl zaprezentujemy publiczności podczas kilku wieczorów.

Zachęcamy byś został mecenasem, twórcą lub widzem naszego lalkowego szaleństwa! Więcej szczegółów pod Metamorfozy miast

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook