Powrót do listyMężczyzna utonął w starorzeczu rzeki Pilicy na terenie Inowłodza

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerniewicach pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka, którego ciało wyłowiono z starorzecza rzeki Pilicy w Inowłodzu.

3 listopada 2022 r. około 07:30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w zbiorniku wodnym przy Placu Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, który nie daje oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z KPP Tomaszów Mazowiecki i Komisariatu Policji w Czerniewicach. Do wsparcia zadysponowana została również straż pożarna. Niestety po wydobyciu mężczyzny na brzeg, obecny ma miejscu lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem Prokuratora ustalili, iż topielcem był 69-letni mieszkaniec Inowłodza, który w dniu wczorajszym wyszedł z miejsca zamieszkania. Decyzją Prokuratora Rejonowego, ciało 69-latka zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook