Powrót do listyMieczysław Szcześniak oczarował publiczność

Artysta wystąpił w PCAS-ie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że w ciągu jednego dnia zorganizowaliśmy dwa koncerty. Licznie zgromadzona publiczność nagradzała każdy wykonany utwór gromkimi brawami. Nie obyło się również bez bisów. Mogliśmy usłyszeć między innymi „O niebo lepiej”, „Mamma”, „ Przytul mnie mocno”, „Czekaj na wiatr”, „Jeden świat”. Mieczysławowi Szcześniakowi akompaniował pianista Paweł Zarecki.

 

Zgromadzonych przywitał wicedyrektor PCAS-u, Dariusz Stańdo.

Wydarzenie było okazją do złożenia życzeń paniom z okazji ich święta, co też zrobili w imieniu starosty powiatu tomaszowskiego Łukasz Cerazy oraz Włodzimierz Justyna, prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz z-ca dyrektora PCAS-u Dariusz Stańdo.

Patronat nad wydarzeniem objął starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski.

Galeria zdjęć TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook