Powrót do listyMiędzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych na placu Kościuszki

W sobotę, 19 maja na placu Kościuszki odbędzie się Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Na święto zaprasza Tomaszowskie Centrum Zdrowia, Starosta Tomaszowski Mirosław Kukliński, Prezydent Miasta Tomaszów Mazowiecki Marcin Witko.
Impreza plenerowa rozpocznie się o 9.00 i potrwa do 13.00. W tych godzinach będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru, analizę składu ciała. Każdy, kto przybędzie na plac Kościuszki będzie mógł zwiedzić karetkę oraz porozmawiać z ratownikami medycznymi.

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej oraz Centrum Kardiologii Scanmed w swoich namiotach będę udzielać konsultacji z zakresu onkologii i kariologii.
Nie zabraknie konkursów dla najmłodszych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook