Powrót do listyMiejskie Centrum Kultury przystąpiło do projektu Kolorowa Lokomotywa – Na zielonym szlaku 2017

 

Łódzki Dom Kultury po raz 5 uzyskał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację projektu ekologiczno – artystycznego dla dzieci z województwa łódzkiego pn. „Kolorowa lokomotywa na zielonym szlaku 2017”. Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim również w bieżącym roku zakwalifikowało się do w/w przedsięwzięcia.

22 czerwca br. w ŁDK-u miało miejsce uroczyste podpisanie umów z partnerami projektu. Tomaszów Mazowiecki reprezentowała Anna Zwardoń, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. Uczestników projektu z naszego miasta czeka wspaniała ekologiczna przygoda, która ma na celu obudzić talenty i pasje artystyczne inspirowane przyrodą regionu.

Więcej o projekcie na stronie internetowej Łódzkiego Domu Kultury pod adresem.

zdjęcia: Łódzki Dom Kultury

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook