Powrót do listyMIKOŁAJ DZIECIOM 2016, Złota lista TPD' 2016

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Tomaszowie Mazowieckim składa najserdeczniejsze podziękowania fundatorom paczek świątecznych dla dzieci wychowywanych w rodzinach o trudnej sytuacji materialnej.

W zorganizowanej przez naszą organizację corocznej akcji „Mikołaj dzieciom” pozyskaliśmy od darczyńców kwotę 11.300 złotych. Przedsięwzięcie zostało wsparte kwotą 10.300 złotych przez wojewodę łódzkiego z programu „Pomoc świąteczna”.

Z całej sumy przygotowaliśmy 800 paczek o wartości 27 zł każda i rozdysponowaliśmy w tomaszowskich szkołach, przedszkolach, stowarzyszeniach abstynenckich, dwóch parafiach katolickich, w Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci Niepełnosprawnych, w Domu Dziecka, w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych i w świetlicy TPD „Krasnoludek”.

Sadzimy, że radość dzieci z bożonarodzeniowych podarków będzie dla nas największym podziękowaniem.

W imieniu Zarządu OP TPD

prezes Piotr Zieliński

 

Złota lista Towarzystwa Przyjaciół Dzieci' 2017

Rok 2016 upływa nam z pełnym wykonaniem zadań statutowych i kompleksową realizacją powierzonego zadania publicznego. Jest to m.in. efektem zaangażowania Szanownych Państwa w finansową i rzeczową pomoc naszej organizacji oraz dotacji władz samorządowych. Jesteśmy dumni, że mamy tak liczną rzeszę donatorów, ludzi dobrego serca nieobojętnych na los dzieci potrzebujących pomocy i opieki.

Oto nazwiska osób i nazwy firm, które w tym roku wsparły nasze działania:

  1. Ad Libitum – sekcja wokalna UTW

  2. Wioletta Adamczyk

  3. Paweł Adamski

  4. Aleksandra Banasiak

  5. Mirosław Banasiak

  6. Barbara Bednarska

  7. Alicja i Leszek Bezatowie

  8. Beata Będerz, formacja taneczna „Aster”

  9. Urszula i Krzysztof Białasowie

  10. Michał Białkowski

  11. Paweł Biniek

  12. Dariusz Birski, firma cukiernicza „Birski”

  13. Agnieszka Błażyńska

  14. Katarzyna Borowska, sklep „Wedel”

  15. Dariusz Borysławski, Rembor General

  16. Agnieszka i Andrzej Borzęccy

  17. Ewa i Krzysztof Borzęccy

  18. Bożena Bożyk

  19. Paulina Bożyk

  20. Adela i Bogdan Bożykowie

  21. Agnieszka Brajer

  22. Jadwiga Brajer

  23. Małgorzata i Jacek Braorowie

  24. Arkadiusz Broniarek

  25. Adam Buczyński

  26. Barbara Buda, Jubiler

  27. Gabriela Bujak

  28. Rafał Bukowski

  29. Krystyna Burdziak

  30. Daniel Burian

  31. Sławomir Burian, TOMPOL CAPITAL

  32. Martyna Cała

  33. Cech Rzemiosł Różnych

  34. Kornel Celoch

  35. Ceramika Paradyż, zarząd

  36. Bogdan Cygan

  37. Magdalena Czeretowicz

  38. Danuta i Krzysztof Dąbrowscy

  39. DEBET – biuro podatkowe

  40. Anna i Piotr Dębcowie DEKO SMAKU

  41. Izabela Dębiec

  42. Izydor Dębiec

  43. Paulina Dębiec

  44. Elżbieta Domańska

  45. Ryszard Dremlik

  46. Stanisława i Jan Drozdowie

  47. Jerzy Duda

  48. Ewa Dzitkowska

  49. Grażyna Dziubałtowska-Horyń

  50. Jacek Dziubiński

  51. Magdalena Fałek

  52. Zofia Filipek

  53. Elżbieta Firkowska, sklep „Jabłuszko”

  54. Iwona i Wojciech Frączakowie

  55. Małgorzata i Hubert Gadułkowie

  56. Anna i Daniel Gajkowie

  57. Jerzy Galas

  58. Michalina i Jarosław Galiaszowie

  59. Elżbieta i Marek Galiccy

  60. Sylwia i Adam Galiccy

  61. Elżbieta Gałek

  62. Krystyna i Robert Garczyńscy

  63. Bogusław Garstka, Hilak M. Hille

  64. Konrad Gatko

  65. Jolanta Gawłowska

  66. Iwona i Jarosław Gągorowscy

  67. Teresa i Jacek Gmajowie

  68. Irena Goździk

  69. Jolanta i Ryszard Goździkowie

  70. Edyta i Sławomir Goździkowie

  71. Janina Górecka

  72. Marzena i Zenon Grabowscy

  73. Waldemar Gałek, „Multi -Graf”

  74. Bogumiła i Ryszard Grudzińscy

  75. Grażyna i Marek Grzybowscy, EL-POL

  76. Dorota Habiera-Czaplińska

  77. Grażyna Haraśna

  78. Iwona i Rafał Hendzelewscy

  79. Anetta Holc

  80. Hurtownia „Jarkpol”

  81. Hurtownia papiernicza „Meteora”

  82. Hurtownia zabawek „Mordaka”

  83. Janina i Piotr Idzikowscy

  84. Waldemar Jakóbczyk

  85. Elżbieta Jachimowska

  86. Marta i Robert Jagodzińscy, „Cyklady”

  87. Kamila Jakóbczyk

  88. Elżbieta i Leszek Jakubowscy

  89. Jolanta Janicka

  90. Artur Janicki

  91. Katarzyna i Jacek Jankowscy

  92. Renata i Andrzej Jaśkiewiczowie

  93. Maria i Jan Jendrykowie

  94. Marzena i Robert Jędrychowiczowie

  95. Wojciech Józwik

  96. Magdalena Kaczmarzyk

  97. Bogumiła i Stanisław Kamińscy

  98. Elżbieta i Mikołaj Kamińscy

  99. Ewa Kamińska

  100. Krzysztof Kania

  101. ks. Piotr Kępniak

  102. Kazimierz Kiedo

  103. Anna i Marian Kieliszkowie

  104. Irena i Włodzimierz Kieliszkowie

  105. Małgorzata i Grzegorz Kieliszkowie

  106. Barbara i Edward Klatkowie

  107. Julita Klimek

  108. Agnieszka i Łukasz Klimkowie

  109. „Kliw” Klub Motocyklowy

  110. Klub Kwadransowych Grubasów

  111. Barbara Kobacka, PCK

  112. Lidia i Jarosław Kołodziejscy

  113. Alicja i Robert Komar, MOSQUITO

  114. Wacława i Urban Kopińscy

  115. Ewa Korzeniewska

  116. Krystyna Koselak

  117. Ewa Kosińska-Borkowska

  118. Joanna Kosior

  119. Ryszard Kosiorek

  120. Aleksander Kostanek

  121. Barbara Koścista

  122. Jadwiga i Jan Kotyniowie

  123. Magdalena Kowalczyk

  124. Bożena i Jerzy Kowalczykowie

  125. Danuta i Jacek Kowalewscy

  126. ks. Henryk Kowaliński

  127. Marcin Koziorowski

  128. Łukasz Kozłowski

  129. KPP Straży Pożarnej

  130. Agata Krawczyk

  131. Elżbieta i Cezary Krawczyk

  132. Aneta Krężelewska

  133. Krzysztof Krężelewski

  134. Anna Kromoska-Pluta

  135. Grażyna Krzemińska

  136. Bartłomiej Książczak

  137. Teresa i Sylwester Kubaccy

  138. Monika i Andrzej Kucharczykowie

  139. Elżbieta Kudlik, Powiatowy Urząd Pracy

  140. Jolanta Kujawska

  141. Ewa Kujda

  142. Mirosław Kukliński, starosta

  143. Anna i Tomasz Kumkowie

  144. Anna Kupis

  145. Anna Kurman

  146. Magdalena i Krzysztof Kurzdymowie

  147. Katarzyna i Dariusz Kwiatkowscy

  148. Anna Kwiatkowska

  149. Dariusz Kwiatkowski

  150. Sebastian Kwiatkowski

  151. Elżbieta Laskowska

  152. Marzena Laskowska

  153. Dariusz Lasota

  154. Szymon Lejkowski

  155. Jerzy Lis, ELEKTROMONT

  156. Alicja Łakomska

  157. Jolanta Łon

  158. Agnieszka Łuczak

  159. Jadwiga Mach

  160. Anna i Stefan Maciejewscy

  161. Justyna i Dariusz Maciejewscy

  162. Magdalena Majchrzak

  163. Marzanna Majewska

  164. Bożena Małagocka

  165. Krystyna i Stefan Marcinkowscy

  166. Margaret De La Cruz

  167. Kazimierz Matecki

  168. Halina i Sławomir Matyszewscy

  169. Jacek Matyszewski

  170. Anna Mazurek

  171. Bogdan Mączyński, ORT-REH

  172. Ewa Męcina

  173. Jadwiga Milczarek, DH „Tomasz”

  174. Maria Milczarek-Łukowiak

  175. Janina i Krzysztof Mirowscy

  176. Beata i Andrzej Młynarczyk

  177. Barbara i Zbigniew Modzelewscy

  178. ks. Włodzimierz Moraczewski

  179. Lucyna Mordaka

  180. Jacek Mrozowicz

  181. Gabriela i Kazimierz Mycke

  182. Marta Niemczyk, ORDN

  183. Małgorzata Niewiadomska, Radio „Fama”

  184. Joanna i Jacek Niewiadomscy

  185. Jolanta Nikodemska

  186. Kamila i Ryszard Niwińscy

  187. Barbara i Wiesław Nogaczewscy, Pruszcz Gd.

  188. Jacek Nowak, „MARBEX”

  189. Magdalena Nowak

  190. Danuta i Andrzej Nowakowie

  191. Jan Nowakowski

  192. Genowefa i Włodzimierz Obłogowie

  193. Ofiarodawcy 1% podatku dochodowego

  194. Zdzisława i Kazimierz Olszewscy

  195. Andrzej Orman, kancelaria adwokacka

  196. Ośrodek Szkoleniowy „Fortuna”

  197. Mirosław Owięcki

  198. Beata Palińska

  199. Marek Parada

  200. Dorota Paś

  201. Monika i Marcin Pawlikowie

  202. Witold Pągowski

  203. Cezary Pełka

  204. Ewa Pełka

  205. Henryk Pełka

  206. Wacław Pełka

  207. Norbert Piątek

  208. Emilia Piechna

  209. Katarzyna Pieńczak

  210. Lucyna Pietrzyk

  211. Magdalena Piotrowska

  212. Bogdan Piotrowski, firma przewozowa

  213. Beata i Konrad Plich

  214. Lidia i Sławomir Plucińscy

  215. Ewa Podpora, „Moda Mocno Młodzieżowa”

  216. Agnieszka Podwysocka

  217. Jadwiga i Antoni Polanowscy

  218. Krystyna Porada

  219. Justyna i Jarosław Przyborkowie

  220. Mariola i Sławomir Przybylscy

  221. Anna Przybyłkowicz

  222. Bożena Pszczółkowska

  223. Mariola i Andrzej Pyziakowie

  224. Jadwiga Radomska

  225. Iwonka Ragu-Włodarczyk

  226. Ratownicy medyczni PCK

  227. Redakcja TIT

  228. Joanna Redeł

  229. Danuta Remisz – DPS, dyrekcja i pracownicy

  230. Maria Reszka

  231. ROLDROB SA

  232. Monika Ronek

  233. Grzegorz Roswag, hurtownia „Egro”

  234. Jerzy Rozpędek

  235. Wanda Rybak

  236. Marian Rychta

  237. Honorata Rzeźnik

  238. Monika Saktura

  239. Katarzyna Siedlińska

  240. Jolanta Składowska

  241. Jolanta Skonieczna

  242. Agnieszka Skóra

  243. Jan Skrzycki

  244. Marlena i Piotr Skrzypczyńscy

  245. Anna Skura, księgarnia „AS-ED”

  246. Zbigniew Smak, firma wielobranżowa „Kams”

  247. Urszula Buda-Smak

  248. Antoni Smolarek

  249. Włodzimierz Smyk, „Maltom”

  250. Małgorzata i Zbigniew Sobczakowie, drukarnia „Sofal”

  251. Katarzyna Sobczyńska

  252. Maria i Jerzy Sobótkowie, JURELLA

  253. Dyrekcja i pracownicy – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

  254. Zarząd i pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej „Przodownik”

  255. Katarzyna Stach

  256. Danuta i Mirosław Stankowscy

  257. Marek Stańczyk, PPHU „Panas”

  258. Stanisław Stańdo

  259. Stowarzyszenie Abstynenckie „Ala”

  260. Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl”

  261. Komendant i funkcjonariusze Straży Miejskiej

  262. Liliana Sulej, Super Foto

  263. Natalia i Maciej Swarbuła

  264. Emilia Goleń-Sygitowicz

  265. Halina i Krzysztof Szczucińscy

  266. Zofia i Zygmunt Szerszenowiczowie

  267. Jolanta Szustorowska, MOPS

  268. Aneta i Mariusz Szymańscy

  269. Maria i Andrzej Szymczakowie

  270. Marta Szyszka

  271. Ewa Śliwińska

  272. Bożena i Jan Śnioszek

  273. Małgorzata i Bogdan Świątkowscy

  274. Mariusz Świderek

  275. Dorota i Krzysztof Świnogowie

  276. Dorota Tarka

  277. Bożena Tchórz, Binstal

  278. Emilia Tesz

  279. Bogumiła i Stanisław Tępińscy

  280. Magdalena Tkaczyk

  281. Joanna Trzepiecińska

  282. Barbara Wabik

  283. Wanda Warszewska

  284. Grzegorz Warszewski, ELEKTROMONT

  285. Grzegorz Wągrodzki

  286. „Weteran” Stow. Pojazdów Zabytkowych

  287. Anna i Tomasz Węgrzynowscy

  288. Grażyna Węgrzyńska, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej

  289. Dorota i Arkadiusz Wieczorkowie

  290. Marek Wieszkowski

    Jan Andrzej Więckowski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

  291. Bożena i Karol Wiktorowiczowie

  292. Krystyna Wilk

  293. Marcin Witko, prezydent miasta

  294. Jerzy Włodarczyk

  295. Zofia Wodzyńska

  296. Anna Wojciechowska

  297. Bibianna Wojciechowska

  298. Bożena Wojciechowska, ORT-REH

  299. Karol Wojciechowski, Z.H.U.P. Instal-Met

  300. Ewa i Cezary Wojewódzcy

  301. Maria Wonko

  302. Jadwiga i Adam Wonkowie

  303. Grażyna Woźniczka

  304. Bożena Wróblewska Biuro „Adviser”

  305. Jadwiga Wróblewska, Biuro Usług Podatkowych

  306. Waldemar Wróblewski

  307. Danuta Wypart

  308. Barbara i Leszek Wysoccy

  309. Dyrekcja i pracownicy Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej

  310. Dyrekcja i pracownicy Zakładu Gospodarki Wodno- Kanalizacyjnej

  311. Alina i Andrzej Zalewscy

  312. Krzysztof Zapart

  313. Teresa Zapart

  314. Tomasz Zdonek

  315. Maria Zerek

  316. Zespół muzyczny „Bajlando”

  317. Marcin Ziajka

  318. Gabriela i Piotr Zielińscy

  319. Maria i Sławomir Zientarowie

  320. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie ZSP nr 1

  321. Dyrekcja i pracownicy ZSP nr 3

  322. Anna Zwolińska

  323. Lucyna i Jerzy Zysiakowie, Zakład Urządzania i Konserwacji Zieleni

  324. ZSP nr, kl IV IT, Adam Czekaj i uczniowie

  325. Anna i Krzysztof Żegotowie

  326. Dariusz Żeleźny

Składając wszystkim Przyjaciołom Dzieci najpiękniejsze życzenia świąteczne z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym 2017 roku, gorąco dziękujemy ofiarodawcom 1% podatku dochodowego, z którego wpływy znacząco wzbogaciły przedsięwzięcia naszego Towarzystwa.

W imieniu obdarowanych dzieci, kadry pedagogiczno-wychowawczej, pracowników i społeczników

Prezes Zarządu OP Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Piotr Zieliński

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook