Powrót do listyMikołaje z MCK-u

Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim (w tym także Skansenu Rzeki Pilicy, PTT Groty Nagórzyckie oraz Informacji Turystycznej) włączyli się w akcję „Listy do św. Mikołaja” zainicjowaną przez  Roksanę Ciesielczyk. Z prywatnych funduszy przygotowali paczki świąteczne dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Farbiarskiej oraz jego filii przy ul. Polnej.

W paczkach znalazły się artykuły, o które w swoich listach do Mikołaja prosili mieszkańcy DPS-u, m.in.: książki, puzzle, krzyżówki, słodycze, kawa, herbata, ciepłe koce, kosmetyki i ręcznie robione mydełka oraz wiele innych rzeczy, które mogą sprawić im radość. Do podarunków pracownicy MCK dołączyli zrobione przez siebie świąteczne stroiki oraz  kartki z życzeniami od dyrekcji i całej załogi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook