Powrót do listy„Milion gwiazd” – zaproszenie na koncert

„Milion gwiazd” pierwszy musicalowy koncert semestralny pod takim tytułem odbędzie się w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Na scenie zaprezentują się grupy wokalna oraz taneczna, prowadzone przez instruktorki Katarzynę Rychlik i Julię Stępień. Światłem i wizualizacją sceny zajmą się Paweł Zysiak oraz Olek Musialik, natomiast reżyserią dźwięku Grzegorz Przedbora.

– Serdecznie zapraszam do Powiatowego Centrum Animacji Społecznej na wyjątkowy spektakl muzyczny. To pierwsze tego typu wydarzenie w Tomaszowie. Nasi podopieczni zaprezentują się w specjalnie przygotowanym muzyczno-tanecznym show. Koncert będzie okazją, żeby zobaczyć, jak nasi młodzi artyści się rozwijają i jak pod okiem instruktorów z dnia na dzień doskonalą swój warsztat. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkich Państwa zapraszam. Wejście tylko za okazaniem bezpłatnej wejściówki, które są do odbioru w sekretariacie PCAS-u – mówi dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej, Dorota Ignasiak.

Ilość miejsc jest ograniczona. Koncert odbędzie się 29 czerwca w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej. Początek o godzinie 18.30. Będzie również możliwość obejrzenia widowiska online, dzięki niezastąpionej sekcji filmowej.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook