Powrót do listy„Miłośnicy Czterech Kółek” Wyspiańskiego

W środę 19 kwietnia w ZSP na 6 im. Stanisława Wyspiańskiego odbyło się oficjalne otwarcie, następnej już, wystawy fotograficznej. Prace zaprezentowała dwójka uczniów klasy 4FoF: Julia Żółtowska oraz Kacper Groń.
 
Podczas wernisażu głos zabrała dyrektor szkoły Anita Kurpińska, nauczyciele przedmiotów zawodowych a sami twórcy odpowiadali na pytania zgromadzonych uczniów klas fotograficznych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji wykonanej przez Pawła Adamca. „Miłośnicy Czterech Kółek” to wystawa dedykowana wszystkim fanom motoryzacji oraz fotografii. Zamysłem wiodącym było ukazanie sportowych samochodów oraz ich właścicieli, ludzi zwykłych na co dzień i niezwykłych w swoich pasjach.
 
Cykl 28 zdjęć ukazuje ludzi zarażonych motoryzacją, którzy od najmłodszych lat interesowali się sportowymi samochodami. Będąc dziećmi podziwiali je tylko na plakatach, dzisiaj zaś są właścicielami ponad 200 konnych jednostek. Techniki zastosowane do wykonania zdjęć obejmują panoramowanie, bliskie i dalsze portrety oraz zaawansowaną obróbkę cyfrową. Zwrócenie uwagi na detale motoryzacyjne dodaje smaku i pikantności całej kompozycji oraz zachęca do głębszego poznawania historii motoryzacji.
 
Serdeczne podziękowania odebrali nauczyciele Joanna Goździk oraz Dariusz Kubryn za konsultacje oraz pomoc w przygotowaniu wystawy, dyrektor za udostępnienie przestrzeni.
Źródło: ZSP6
 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook