Powrót do listyMiss wśród choinek

22 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie, w Zespole Szkół nr 4, konkursu na najpiękniejszą klasową choinkę. Do konkursu przystąpiły wszystkie zespoły klasowe, w sumie było ich 45, a także szkolne koło plastyczne. Zgodnie z ustalonymi zasadami, choinka miała być wykonana dowolną metodą i mieć przynajmniej 150 cm wysokości. Uczniowie i rodzice pomysłów mieli wiele. Wśród choinek znalazły się takie, które wykonano z butelek plastikowych, wytłaczanek po jajkach, filcu, drabiny, gazet, rolek po papierach toaletowych, kieliszków, styropianu, monitorów od komputerów czy też kijków z lampkami. Można było znaleźć również klasyczne choinki.
Choinki oceniane były według etapów edukacyjnych. W pierwszym etapie jury do gustu najbardziej przypadła choinka przygotowana przez uczniów klasy 2d, drugie miejsce zajęła choinka klasy 1b, a trzecie – klasy 2f.
W drugim etapie edukacyjnym przyznano następujące miejsca:
I miejsce – choinka klasy 6a,
II miejsce – 5a,
III miejsce – 4d.
W trzecim etapie edukacyjnym wyglądało to następująco:
I miejsce – klasa 2b,
II miejsce – klasa 1a,
III miejsce – klasa 3d.

Nagrodami dla uczniów były m.in. wyjście do kina czy wyjście na kręgielnię.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook