Powrót do listyMistrz spławika wyłoniony

W sobotę 13 maja wędkarze z Koła nr 6 Nowy Glinnik spotkali się nad zbiornikiem Kotliny aby rozegrać Spławikowe Mistrzostwa Koła. Na starcie stanęło 18 seniorów oraz 9 weteranów 55+. Pogoda dopisała a i humory przed zawodami nie opuszczały zawodników. Inaczej było z rybami. Nie chciały zbytnio współpracować. Łowiono jazgarze, płotki i leszczyki niedużych rozmiarów. Po czterech godzinach zmagań komisja wagowa skrupulatnie zważyła złowione ryby.

W kategorii seniorów zwyciężył Andrzej Wojtala z wynikiem 5420 pkt., drugie miejsce zajął Mariusz Wójciak z wynikiem 3975 pkt. a trzeci był Mateusz Wójciak, który zdobył 3295 pkt. Wśród weteranów 55+ zwyciężył Adam Stompór z wynikiem 2715 pkt., drugi był Marian Guszkiewicz z wynikiem 2105 pkt. a trzeci Janusz Jarząbek z wynikiem 1435 pkt. Na zakończenie wszyscy z apetytem zasiedli do pysznego posiłku.

Sławomir Ryś 

Źródło: www.lubochnia.pl

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook