Powrót do listyMistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym

Ostatnie w tym roku Mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym odbyły 15-16 grudnia br., na kręgielni we Wronkach. Tym razem były to mistrzostwa w tandemach mieszanych i sprintach kobiet i mężczyzn. Reprezentantami Pilicy byli: senior Konrad Mocarski oraz juniorzy mający prawo startu w zawodach seniorskich, Julia Sidło, Angelika Wojtaszek, Joanna Pawłowska i Mateusz Goździk.

O ile w tandemach naszym zawodnikom nie poszło na tyle dobrze, aby zdobyć medale, to w sprincie bardzo dobrze spisał się Konrad Mocarski, który wywalczył srebrny medal w tej konkurencji. Należy dodać, iż konkurencje tandemów jak i sprintów rozgrywane są systemem pucharowym, więc jeden przegrany pojedynek decyduje o odpadnięciu z zawodów.

Bardzo dobrze jak na juniorkę spisała się Julia Sidło, która ostatecznie w sprincie zajęła 6 miejsce, ale w swym pierwszym pojedynku osiągnęła wynik 213 kręgli i tym samym wyrównała rekord Polski juniorów, który nie został pobity od 2006 roku.

To 20 medal Mistrzostw Polski w tym sezonie dla kręglarzy Pilicy. Mamy medale Mistrzostw Polski od młodzika do seniora. Jest to historyczny wynik naszej sekcji. Gratulacje dla wszystkich zawodników za cały sezon kręglarski.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook